كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

یکشنبه    27 مرداد 1398

 
 
اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال
كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

  حدیث روز  

امام علی علیه السلام :
خداوند هیچ کس را به چیزى همانند مهلت دادن به او، آزمایش نکرده است.
 

  تازه‌های سایت  

بیانیه بمناسبت چهلمین سالگرد اولین شهدای جهاد سازندگی

بیانیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی ( قدس سره الشریف ) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی

آئیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس جهاد سازندگی و هفته جهاد کشاورزی در ۲۷ خرداد در حرم مطهر حضرت امام خمینی( قدس سره) برگزار گردید.

27 خرداد ساعت 9 الی 11 صبح حرم حضرت امام خمینی (قدس سره)

27 خرداد چهلمین سال تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (قدس سره) و هفته جهاد کشاوری گرامی باد

آشنایی با کانون جهادگران جهاد سازندگی

اسامی کاندیدا شورای کانون استان کردستان و اصلاحیه استان البرز

اصلاحیه اسامی کاندیدا اتخابات شورای کانون جهادگران استان گلستان

اطلاعیه برگزاری انتخابات شورای کانون جهاد گران استانها و ستاد وزارت و موسسات تابعه

زمان ثبت‌نام داوطلبین عضویت در شورای کانون جهادگران جهاد سازندگی استان تا پایان روز یک‌شنبه مورخ 22/2/1398 تمدید شد.

 
بازگشت

بیانیه مراسم 27 خرداد در حرم حضرت امام خمینی (ره) (28/03/1397)

بسمه تعالی

بیانیه  مراسم  تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری( مدظله العالی) به مناسبت سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی

 

قل انما اعظکم بواحده ان تقوموالله مثنی و فرادی

 

27 خرداد ماه هر سال یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (قدس سره) برای تشکیل نهاد مقدس جهاد سازندگی است.  جهاد سازندگی با عمل به شعار "همه با هم جهاد سازندگی" موفق شد با حضور جهادگرانه خود در فعالیت های فرهنگی، عمرانی، کشاورزی ، محرومیت زدائی از چهره روستاها حماسه ای     بی نظیر خلق نماید و در دفاع مقدس با راه اندازی ستادهای پشتیبانی مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی، با تقدیم شهداء گرانقدر ، آزادگان سرافراز و جانبازان فداکار و رزمندگان عزیز با دریافت مدال افتخار آفرین "سنگر سازان بی سنگر" از پیشوای خود، اوج رضایت مندی امام و امت را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط نماید. و با قبول مسؤلیت برای اجراء پروژه های بزرگ عمرانی همچون سیلو سازی، سد سازی و ساخت موشک های پیشرفته و بازسازی مناطق جنگی و خودکفائی در تولید دام و طیور و آبزیان و دیگر محصولات همچون گندم در سالهای پس از ادغام به عنوان الگوی "ما می توانیم" شناخته شده و "مدیریت جهادی" را در عمل بعنوان مدیریتی موفق و کارآ به جامعه  اسلامی معرفی نماید، به گونه ای که مقام معظم رهبری می فرمایند: اقتصاد مقاومتی فقط با مدیریت جهادی امکان پذیر است. اینک با گذشت 39 سال از حیات با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و مرور پیام اولیه و پیام های بعدی حضرت امام خمینی (ره) بویژه وصیت آخر ایشان به جهادگران که : فرزندان عزیز جهادی ام ، به تنها چیزی که فکر می کنید به استواری پایه های اسلام ناب محمدی(ص) باشد. و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد تاسیس نهاد مقدس جهاد سازندگی و عرض تبریک روز جهاد کشاورزی مؤکداً تصریح و تاکید داریم به اینکه:

1-    استواری پایه های اسلام ناب محمدی(ص) و حفظ جمهوری اسلامی و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی را به عنوان بزرگترین میراث گرانبهای حضرت امام راحل(ره) ، همواره نصب العین خود قرارداده و ضمن اعلام وفاداری، باورقلبی، تا پای نثار جان از آنها پاسداری نموده و رمز پیروزی و توفیقات الهی را ، پرهیز از هر گونه مرزبندی سیاسی، جناحی، گروهی و مرزبندی های غیر الهی، در سایه وحدت کلمه، یکپارچگی و انسجام و دوری از تفرقه ، حول محور ولایت فقیه و انجام کار برای کسب رضای الهی می دانیم.

2-    اکنون که خواست مقام معظم رهبری "گفتمان فرهنگ و مدیریت جهادی" در کلیه امور نظام اسلامی است و بسیاری از متفکران و اندیشمندان و دست اندرکاران اجرایی و مسؤلان عالی نظام و روستائیان و مردم خداجوی و شهیدپرور ایران نیز بر ضرورت احیاء فرهنگ و مدیریت جهادی تصریح و تاکید دارند، خواسته مردم و نظام و رهبری، شکل گیری نهضت جدیدی با رویکرد جهادی برای احیاء فرهنگ و مدیریت جهادی است.

3-    با توجه به نامگذاری سال 1397 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، نظر به محدودیت های دشمنان انقلاب اسلامی، ضرورت اتخاذ رویکرد های مدیریت جهادی برای توسعه کسب و کار ، تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی وظیفه آحاد ملت و بویژه کلیه مسؤلین و دست اندرکاران و خاصه پیشکسوتان مدیریت جهادی است تا در این عرصه سربلند و پیروز بر محدودیت ها فائق آیند.

4-    با وجود تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار که شکستن استقامت و ایستادگی مردم را هدف قرارداده است. رجاء واثق داریم در سایه اخلاص ، انسجام، همدلی و هم افزایی ملت شهیدپرور ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) که آثار آن در راهپیمائی روز جهانی قدس ظهور و بروز پیدا کرد، می تواند سرمایه ای عظیم برای خیزش های آتی انقلاب اسلامی را فراهم آورد، و امید به گسترش انوار خورشید انقلاب اسلامی بر سر مظلومان و محرومان جهان را دوچندان سازد، امیدی که در جنگ فقر و غنا، سلاح برنده مستضعفین بوده و بر وحشت سرمایه اندوزان و حیله گران و سلطه گران خواهد افزود.

در پایان ضمن تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی( قدس سره) مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) و شهیدان والامقام، طول عمر رهبر فرزانه و حکیم امت را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمائیم.

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت صاحب الامر امام زمان(عج) صلوات

 

27 خرداد 1397

 

وزارت جهاد کشاورزی

ستاد برگزاری سی و نهمین سالگرد تاسیس  جهاد سازندگی

کانون جهادگران جهاد سازندگی                                                                                           کانون سنگرسازان بی سنگر                                                                                                        کانون بازنشستگان جهاد سازندگی

كانون جهادگران جهاد سازندگی
حضرت امام (ره) و جهاد سازندگی    
مقام معظم رهبری و جهاد سازندگی    
فرهنگ و مدیریت جهادی    
تاریخ جهاد سازندگی    
جهاد سازندگی و دفاع مقدس    
جهادگران شهید    
معارف اسلامی    
تزکیه و خودسازی    
جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی    
معرفی طرح‌های بزرگ جهادی    
اخبار    
مقالات    
مصوبات هیأت مدیره    
معرفی شعب استانی    
اهم برنامه‌های کانون    
فصلنامه الکترونیکی کانون    
خاطرات    
کوتاه و خواندنی    
پیشنهادات و انتقادات    
پرسش و پاسخ    
آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها    
گالری عکس    
تصاویر برگزیده    
بولتن مطبوعات    

  ورود مدیران استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  ورود مدیران قرض‌الحسنه استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  جستجوی اعضاء  

 

کد ملی

كانون جهادگران جهاد سازندگی

 
   

info@kanoonejahadgaran.ir

 

كلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به كانون جهادگران جهاد سازندگی است