كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

یکشنبه    27 مرداد 1398

 
 
اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال
كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

  حدیث روز  

امام علی علیه السلام :
خداوند هیچ کس را به چیزى همانند مهلت دادن به او، آزمایش نکرده است.
 

  تازه‌های سایت  

بیانیه بمناسبت چهلمین سالگرد اولین شهدای جهاد سازندگی

بیانیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی ( قدس سره الشریف ) و شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهادکشاورزی

آئیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس جهاد سازندگی و هفته جهاد کشاورزی در ۲۷ خرداد در حرم مطهر حضرت امام خمینی( قدس سره) برگزار گردید.

27 خرداد ساعت 9 الی 11 صبح حرم حضرت امام خمینی (قدس سره)

27 خرداد چهلمین سال تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (قدس سره) و هفته جهاد کشاوری گرامی باد

آشنایی با کانون جهادگران جهاد سازندگی

اسامی کاندیدا شورای کانون استان کردستان و اصلاحیه استان البرز

اصلاحیه اسامی کاندیدا اتخابات شورای کانون جهادگران استان گلستان

اطلاعیه برگزاری انتخابات شورای کانون جهاد گران استانها و ستاد وزارت و موسسات تابعه

زمان ثبت‌نام داوطلبین عضویت در شورای کانون جهادگران جهاد سازندگی استان تا پایان روز یک‌شنبه مورخ 22/2/1398 تمدید شد.

 
بازگشت

تجدید میثاق مدیران و کارکنان وزارت جهادکشاورزی با آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هفته جهادکشاورزی (31/03/1396)

تجدید میثاق مدیران و کارکنان وزارت جهادکشاورزی با آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هفته جهادکشاورزی

                                                               

به مناسبت سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (قدس سره) مبنی بر تاسیس جهاد سازندگی در ۲۷ خرداد ۱۳۵۸، مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های والای امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

در این مراسم آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، بر احیای فرهنگ امام، توجه به فرهنگ و مدیریت جهادی و ادامه راه و اندیشه‌های امام تاکید کردند.

آیت الله عالمی با بیان این که ما باید شکرگزار نعمت بزرگ وجود امام و هدایتگری او باشیم، افزودند: ارکان فکری، ارزش‌ها و اندیشه‌های امام راحل باید به درستی تفهیم و برای نسل های آینده تبیین و تبلیغ شود.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی یادآور شدند:‌ نهال جهاد سازندگی در خرداد ماه سال ۵۸ به وسیله امام خمینی (ره) غرس شد و در خدمت به انقلاب و مردم در ساختن پایه‌های اقتصادی کشور بخصوص در روستاها نقش آفرینی کرد و در حدود دو دهه ضامن برکات بزرگی در بدنه کشور شد.

ایشان ادامه دادند:‌ اکنون این نهاد تحت عنوان وزارت جهاد کشاورزی به تلاش های خود در کشور ادامه می‌دهد و امیدواریم با تربیت نسل‌های آینده بتوانیم شاهد خدمات بیشتر به مردم و انقلاب باشیم.

در ادامه این مراسم، مهندس جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، بر لزوم گسترش فرهنگ و مدیریت جهادی در همه بخش‌های مدیریتی کشور تاکید کرد.

مهندس جوادی افزود: در پرتو فرهنگ و مدیریت جهادی متخصصان و متعهدان بخش کشاورزی، توانستیم برای بار دوم با خودکفایی در تولید گندم و افزایش ضریب امنیت غذایی در راستای تحقق اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور گام برداریم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: حجم تولیدات کشاورزی کشور در دولت یازدهم، ۲۰ درصد افزایش یافته است که این امر مصداق بارز اجرای اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم این رقم در دولت دوازدهم نیز افزایش یابد.
جوادی با اشاره به یاد و خاطره روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و فعالیت دانشجویان در عرصه سازندگی و عمران در اوایل انقلاب گفت:‌ با فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی، دسته ای از دانشجویان و دیگر اقشار مردم با حضور در مناطق محروم نسبت به ارائه خدمات و فعالیت های عمرانی در کشور اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: با شروع جنگ تحمیلی، جهادگران ایثارگر با تشکیل ستاد پشتیبانی مهندسی جنگ جهاد در قالب سنگرسازان بی سنگر داوطلبانه در خطوط مختلف جبهه های دفاع مقدس حاضر شدند و بیش از 3100 نفر شهید، بیش از یک هزار و ۱۰۰ آزاده و تعداد زیادی جانباز در راه حفظ تمامیت ارضی کشور و آرمان های انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

به گفته این مسئول، جهاد سازندگی، بعد از جنگ و در دوران سازندگی نیز در ترمیم ویرانه های جنگ فعالیت گسترده ای داشت و سپس با ادغام دو وزارتخانه جهاد سازندگی و کشاورزی نیز توانست در ارتقای بخش کشاورزی و افزایش امنیت غذایی در کشور موفق عمل کند.

در پایان این مراسم بیانیه کانون جهاد گران و کا نون سنگرسازان بی سنگر و کانون بازنشستگان وزارت جهاد کشاورزی توسط یکی از برادران قرائت گردید
كانون جهادگران جهاد سازندگی
حضرت امام (ره) و جهاد سازندگی    
مقام معظم رهبری و جهاد سازندگی    
فرهنگ و مدیریت جهادی    
تاریخ جهاد سازندگی    
جهاد سازندگی و دفاع مقدس    
جهادگران شهید    
معارف اسلامی    
تزکیه و خودسازی    
جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی    
معرفی طرح‌های بزرگ جهادی    
اخبار    
مقالات    
مصوبات هیأت مدیره    
معرفی شعب استانی    
اهم برنامه‌های کانون    
فصلنامه الکترونیکی کانون    
خاطرات    
کوتاه و خواندنی    
پیشنهادات و انتقادات    
پرسش و پاسخ    
آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها    
گالری عکس    
تصاویر برگزیده    
بولتن مطبوعات    

  ورود مدیران استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  ورود مدیران قرض‌الحسنه استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  جستجوی اعضاء  

 

کد ملی

كانون جهادگران جهاد سازندگی

 
   

info@kanoonejahadgaran.ir

 

كلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به كانون جهادگران جهاد سازندگی است