كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

یکشنبه    30 دی 1397

 
 
اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال
كانون جهادگران جهاد سازندگی
 

  حدیث روز  

امام علی علیه السلام :
خداوند هیچ کس را به چیزى همانند مهلت دادن به او، آزمایش نکرده است.
 

  تازه‌های سایت  

نامه کانون جهادگران جهاد سازندگی به جناب آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی

«دانشگاه هاروارد» از «مؤسس جهاد سازندگی» چه می‌خواست؟

گفتگو مدیرعامل کانون جهادگران آقای امانپور با مدیرعامل موسسه جهاد نصر آقای یداله شمایلی

هفته دفاع مقدس بر جهادگران حماسه ساز عرصه دفاع مقدس مبارک باد

بیانیه مراسم 27 خرداد در حرم حضرت امام خمینی (ره)

بیانیه کانون جهادگران جهاد سازندگی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مجمع عمومی عادی و فوق العاده کانون جهادگران جهاد سازندگی 23 آذر در مشهد مقدس برگزار گردید

برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده کانون جهادگران جهاد سازندگی 23 آذر در مشهد مقدس

آخرین جلسه پنجمین دوره شورای مرکزی

ارسال اقلام برای زلزله زدگان غرب کشور

 
بازگشت

مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین  (31/03/1396)

مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار گردید.

شنبه 27 خرداد 1396 مراسم بزرگداشت سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(قدس سره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی و هفته جهاد کشاورزی با حضور دکتر محمد تقی امانپور مدیرعامل کانون جهادگران جهاد سازندگی کشور ، آیت ا.. محمدی تاکندی استاد حوزه و دانشگاه، مهندس علی اکبر متقی فر رئیس سازمان ، حجت الاسلام والمسلمین محمود گروسی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان ، مدیران کل وابسته و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین گروسی فرمودند : ضمن عرض تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، هفته جهاد کشاورزی را نیزگرامی می داریم . ودر خصوص تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام  (ه) مطالبی را بیان فرمودند. مهندس علی اکبر متقی فرد ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر در حوزه های زیر بخش کشاورزی کشور بیش از 117 میلیون تن محصولات غذایی تولید می شود که سهم استان قزوین 5 درصد این میزان است. وی به تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام راحل اشاره کرده و اظهار داشت : در گذشته بیش از ۱۲۰ هزار روستا در کشور وجود داشت و ۶۵ درصد مردم در روستاها زندگی می کردند و از امکانات اولیه زندگی بی بهره بودند که با تاسیس جهاد سازندگی و بسترسازی مناسب گامهای خوبی در راستای بهره مندی روستاییان از خدمات زیر بنایی و آبادانی مناطق محروم برداشته شد . دکتر محمد تقی امانپور مدیر عامل کانون جهادگران کشور گفت : باید از ظرفیت ها و پتانسیل های مستعد کشاورزی در رسیدن به توسعه پایدار استفاده کرد .وی ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی به تاسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (قدس سره) اشاره کرد و اظهار داشت : یک جهادگر باید در ابتدا خودساخته باشد و تا این ویژگی را نداشته باشد نمی تواند تغییر ، تحول و سازندگی در جامعه ایجاد کند . دکتر امانپور با بیان اینکه استان قزوین قابلیت های مناسبی در بخش کشاورزی دارد و باید ازآن بخوبی استفاده کرد اظهار داشت : محوریت توسعه استان قزوین  محوریت بخش کشاورزی است. و امروز نیز این قابلیت یک محوریت محسوب می شود و باید توسعه پایدار کشاورزی در استان الگو سازی شود و با تعامل و انسجام خوبی که در استان وجود دارد می تواند منجر به این مهم شود .

در این مراسم از نفرات برتر مسابقات ورزشی که به مناسبت سوم خرداد (فتح خرمشهر) برگزار شده بود تجلیل بعمل آمد وو از سایت قرآن کریم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان نیز رونمایی شد. در ادامه و پس از برگزاری نماز جماعت جلسه مشترک مدیرعامل کانون جهادگران و شورای مدیران جهاد کشاورزی استان برگزار و با بررسی قابلیت های توسعه کشاورزی استان راهکارهای لازم از جمله ایجاد شرکت های تعاونی فراگیر ملی و یا تشکیل شرکت های تخصصی دانش بنیان و ضرورت مطالعه و تهیه طرح توسعه پایدار کشاورزی استان بحث و بررسی گردید و با تعیین اعضاء شورای راهبردی برای پیگیری مصوبات این جلسه و زمان برگزاری جلسه هفتگی مشترک خاتمه یافت در پایان نیز جلسه ای با حضور برادر دکتر امانپور مدیرعامل کانون جهادگران جهاد سازندگی و هیئت همراه با اعضاء کانون جهادگران جهاد سازندگی استان، رئیس سازمان و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان برگزار شد و فعالیت ها و برنامه های کانون جهادگران استان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید نسبت به عقد تفاهم نامه بین سازمان جهاد کشاورزی استان و کانون جهادگران جهاد سازندگی استان برای همکاری فی مابین در اسرع وقت اقدام گردد.

                                   

كانون جهادگران جهاد سازندگی
حضرت امام (ره) و جهاد سازندگی    
مقام معظم رهبری و جهاد سازندگی    
فرهنگ و مدیریت جهادی    
تاریخ جهاد سازندگی    
جهاد سازندگی و دفاع مقدس    
جهادگران شهید    
معارف اسلامی    
تزکیه و خودسازی    
جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی    
معرفی طرح‌های بزرگ جهادی    
اخبار    
مقالات    
مصوبات هیأت مدیره    
معرفی شعب استانی    
اهم برنامه‌های کانون    
فصلنامه الکترونیکی کانون    
خاطرات    
کوتاه و خواندنی    
پیشنهادات و انتقادات    
پرسش و پاسخ    
آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها    
گالری عکس    
تصاویر برگزیده    
بولتن مطبوعات    

  ورود مدیران استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  ورود مدیران قرض‌الحسنه استان‌ها  

 

نام کاربری

 

کلمه رمز

  جستجوی اعضاء  

 

کد ملی

كانون جهادگران جهاد سازندگی

 
   

info@kanoonejahadgaran.ir

 

كلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به كانون جهادگران جهاد سازندگی است